Ekologiškų produktų kūrėjai
OMXV: AVG1L|0.465 EUR|  -1.48%
VVPB: AWG |0.50 PLN|  4.17%
 

Pasirinkę kurti ekologinio ūkininkavimo modelį, šiais metais tapome ir oficialiu Vokietijos bendrovės „Treffler“ atstovu Baltijos šalyse. Bavarijos žemės miestelyje Echhaime įsikūrusi šeimos įmonė specializuojasi kurdama ir gamindama aplinką tausojančios ekologinės žemdirbystės modeliui pritaikytus žemės dirbimo padargus, malūnų ir biodujų gamybos įrangą. „Agrowill“ jau įsigijo 16 ekologinių „Treffler“ akėčių, 6 noraginius skutikus-sėjamąsias ir 6 kultivatorius. Ši net ir Europos laukuose dar retai sutinkama technika jau bandoma „Agrowill“ bendrovių žemėse. 

 

Treffler" 6 metrų pločio noraginis skutikas-sėjamoji kokybiškai nuskuta 2-15 centimetrų storio dirvos paviršių. Nuskustas dirvos paviršius su piktžolėmis paliekamas džiūti.  Tas pats padargas naudojamas ir sėjai. Sėjant dirva pirmiausia nuskutama, piktžolės sunaikinamos ir noraginė „Treffler“ sėklas beria į visiškai švarią dirvą.

 

„Treffler“ ekologinės akėčios išsiskiria ypač tiksliai dirvos paviršių atkartojančia virbų sistema, kuri leidžia sunaikinti didelę dalį piktžolių ir išpurenti paviršinę žemės plutą.

 

„Treffler“ kultivatorius išsiskiria itin efektyviai veikiančių spyruokliuojančių virbalų sistema, kuri labai sėkmingai į dirvos paviršių traukia ilgas varpučio šaknis, tokiu būdu padėdama atsikratyti šios įkyrios piktžolės.  

 

Informacija apie įsigyjimo galimybes:

AB "Agrowill Group" Transporto koordinatorius Grimvydas Kutka

Mob. tel. 8 620 33 506, el. p. g.kutka(eta)agrowill.lt